Οχήματα
Ενεργά Φίλτρα
Κατηγορίες
Τιμή
Μικρότερη
Μεγαλύτερη
26 Products
- €44,90
Το ξύλινο βαλιτσάκι της σουηδικής εταιρείας Jabadabado κρύβει μέσα του όλα όσα χρειάζονται για έναν αγώνα δρόμου. Το σετ περιλαμβάνει το βαλιτσάκι μεταφοράς, 3 αυτοκινητάκια σε μπλε αποχρώσεις, 1 τερματικό αγώνα, 12 κομμάτια δρόμου. Αποθηκεύεται και μεταφέρεται εύκολα χάρη στο βαλιτσάκι μεταφοράς του.
- €84,00
Ένα ολοκληρωμένο σετ συρμών με πλήθος σιδηροδρομικών γραμμών. Αυτό το σετ αποθήκης και μεταφοράς φορτίων από ξύλο FSC® προσφέρει πολλές δυνατότητες παιχνιδιού. Με αυτό το σετ παιχνιδιού, οι λάτρεις των τρένων μπορούν να μιμηθούν τη δουλειά σε μια αποθήκη εμπορευμάτων και να εκφραστούν δημιουργικά στο πλαίσιο της σιδηροδρομικής καθοδήγησης με τα 25 κομμάτια που περιλαμβάνονται. Μαγνητικά ξύλινα δομικά στοιχεία, ένας περιστρεφόμενος γερανός που μπορεί να αιωρείται 360 μοίρες και οχήματα με μαγνητικά ρυμουλκούμενα ολοκληρώνουν αυτό το σετ.
- €45,00
Ξύλινο φορτηγό μεταφοράς αυτοκινήτων με ράμπα επιβίβασης για να εισέρχονται τα αυτοκίνητα. Ένα παιχνίδι που θα προσφέρει αμέτρητες στιγμές διασκέδασης για ατομικό και ομαδικό παιχνίδι. Περιλαμβάνει τέσσερα πολύχρωμα ξύλινα αυτοκίνητα με μεταλλικούς τροχούς. Παρατηρήστε και το σκυλάκι στην μπροστινή καμπίνα!
- €34,00
Βάλτε τους τροχούς της φαντασίας σε κίνηση!! Το αυτοκινητάκι των ονείρων είναι ένα παιχνίδι ώθησης που αποτελεί μέρος μιας μοναδικής σειράς παιχνιδιών με αφαιρούμενα στοιχεία όπως το συννεφάκι. Επιτρέπει στα παιδιά να κάνουν συνδυασμούς και να δημιουργούν τις δικές τους μοναδικές ιστορίες βοηθώντας τα παιδιά να αναπτύξουν τις δεξιότητές τους στη δημιουργία παραμυθιών και να διεγείρουν τη φαντασία τους.
- €34,00
Βάλτε τους τροχούς της φαντασίας σε κίνηση!! Το αυτοκινητάκι ταξιδιού είναι ένα παιχνίδι ώθησης που αποτελεί μέρος μιας μοναδικής σειράς παιχνιδιών με αφαιρούμενα στοιχεία όπως η βαλίτσα. Επιτρέπει στα παιδιά να κάνουν συνδυασμούς και να δημιουργούν τις δικές τους μοναδικές ιστορίες βοηθώντας τα παιδιά να αναπτύξουν τις δεξιότητές τους στη δημιουργία παραμυθιών και να διεγείρουν τη φαντασία τους.